🎄 Z okazji zbliżających się Świąt, zapraszamy na Świąteczny koncert gordonowski, dla dzieci w wieku 0 – 5 lat z opiekunami.  🎼🎸🎹

Kiedy: 15 grudnia o godz. 17:30
Cena: 60 zł /dziecko (zabawa przed/po koncercie nie jest wliczona w cenę)

Czas trwania: 45 minut

Prowadzący koncert: 

❄️ Piotr Łukasik, Trener zajęć Gordonowskich, nauczyciel przedszkolny, KZ i muzyki, basista.

❄️ Rafał Rasoul, muzyk jazzowy, gitarzysta, nauczyciel gry na instrumentach strunowych.

Swój głos dołoży także osoba z zespołu prowadzących PamPam Gordonki.

Poczujmy magię zbliżających się świąt. Wspólne muzykowanie to idealny sposób na stworzenie świątecznej atmosfery. 

W repertuarze znajdą się przede wszystkim popularne utwory tematycznie związane ze Świętami i nadchodzącą zimą. Kawałki będą w języku polskim, angielskim oraz „pampamowane”, tak by każdy uczestnik mógł dołączyć do wspólnego śpiewania. 

Koncert prowadzą muzycy pod przewodnictwem Pana Pam Pam, czyli Piotra Łukasik. W tym roku ponownie muzykujemy z niezastąpionym gitarzystą Rafałem Rasoul. Przez cały czas prowadzący pozostają w kontakcie z publicznością. 

Na koncercie znajdą się utwory wokalne i instrumentalne, przeplatane fragmentami czysto rytmicznymi. Nie zabraknie też momentów na zabawy z akcesoriami  animacyjnymi i instrumentami. Spotkania muzyczne odbywają się w swobodnej atmosferze. Wspólnie słuchamy, śpiewamy, bujamy się, tańczymy oraz bawimy rytmem i melodią. 

🎅🏻 Zachęcamy, aby uczestnicy świąteczno-zimowy klimat zaakcentowali w ubiorze (chociażby przez mikołajkową czapeczkę). 🎅🏻

ZAPISZ SIĘ PRZEZ FORMULARZ