REGULAMIN PRZYJĘĆ URODZINOWYCH W BAWIALNI HULTAJKA

Przyjęcia urodzinowe organizujemy w weekendy w godzinach 11-13, 14-16, 17-19 oraz w tygodniu 17-19. Impreza trwa dwie godziny – to optymalny czas, aby mali goście się wybawili.

Udostępniamy przestrzeń dla dzieci ze stołami i krzesełkami, a rodzice będą mieć miejsce by usiąść, napić się kawy i zjeść pyszne ciasto.

Oferujemy elastyczne zestawy urodzinowe. Rodzice wybierają za pomocą formularza na stronie, co ma się znaleźć na urodzinach ich dziecka. Każdy rodzic dobierze atrakcje, dopasowane do preferencji swojego dziecka. Minimalna liczba gości to 8 – możemy zorganizować przyjęcie na mniejszą liczbę dzieci, ale wtedy liczymy liczbę minimalną – 8. 

ZADATEK
Podczas rezerwacji przyjęcia urodzinowego, prosimy o wpłacenie zadatku w ciągu 3 dni roboczych w wysokości opłaty za 2 gości urodzinowych – 120 zł (pon-czw) / 140 zł (pt-ndz). Wpłacenie zadatku jest akceptacją regulaminu Bawialni oraz regulaminu przyjęcia urodzinowego. Zadatek nie podlega zwrotowi.
W wypadku rezerwacji z animatorem lub malowaniem buź prosimy o wpłatę zadatku w wysokości odpowiednio 160zł (pon-czw) / 180 zł (pt-ndz). Rezygnacja z animacji, malowania buź w ostatniej chwili, czyli na 2 dni lub dzień przed przyjęciem łączy się z poniesieniem 50% kosztów animacji, malowania w zależności od liczby dzieci na przyjęciu.
Po upływie 3 dni roboczych w przypadku brak zadatku rezerwacja może zostać anulowana.

SZCZEGÓŁY PRZYJĘCIA

Prosimy o podanie potwierdzonej liczby gości na dzień przed imprezą. Rozliczamy się po przyjęciu, na podstawie podanej przez rodziców – organizatorów dzień wcześniej liczby gości.  Jeśli gości przyjdzie więcej, dodatkowe osoby będą doliczone wg. cennika.  Jeśli gości przyjdzie mniej, przy rozliczeniu obowiązuje podana przez rodziców – Organizatorów dzień wcześniej liczba. Jubilata wliczamy do liczby dzieci.

Jubilat otrzyma od Nas prezent (wejściówkę na salę).

Istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia dla więcej niż jednego jubilata. Dopłata za drugiego i każdego kolejnego jubilata – 50zł. Dopłata naliczana jest dodatkowo, niezależnie od opłaty za liczbę gości (np. na przyjęciu mamy 10 dzieci x cena pakietu + 50zł).

Menu urodzinowe dobieramy starannie zgodnie z gustami małych gości. Wybrany przez rodziców – organizatorów zestaw poczęstunku będzie zawierać:

  • standardowy – kilka rodzajów chrupek smakowych, popcorn, paluchy kukurydziane, paluszki, żelki, kilka rodzajów ciastek, cukierki; 
  • “coś pośrodku” – popcorn, paluchy kukurydziane, paluszki, krakersy “Safari”, kilka rodzajów ciastek, cukierki, mus owocowy (dla każdego dziecka po 1 sztuce);
  • turbozdrowe – paluchy kukurydziane, krakersy “Safari”, wafle ryżowe, bio-herbatniki, daktylowe batony, sezonowe owoce, mus owocowy (dla każdego dziecka po 1 sztuce). Ten zestaw możemy dostosować pod alergie dzieci. 

Napoje (woda i sok jabłkowy) dolewamy bez ograniczeń w trakcie trwania przyjęcia.

Tort zapewnia rodzic – Organizator, my zapewniamy akcesoria tj. świeczki, race oraz uroczyście podajemy tort dla dzieci i rodziców, opiekunów dzieci.

W przypadku, gdy rodzic – Organizator zdecyduje się przynieść własny poczęstunek dla rodziców i opiekunów gości, prosimy, aby ciasto było pokrojone i gotowe do podania. Cena za wniesienie to 30 zł za blaszkę ciasta lub 1 patery przekąsek.
Prosimy nie przynosić swoich napojów. Napoje zimne dla rodziców i opiekunów można dokupić u nas w kawiarni. 

Jeżeli Organizatorzy chcą poczęstować swoich dorosłych gości napojami, ciastami– jest możliwość otworzenia rachunku w kawiarni. Jest możliwość zamówienia u nas ciast i tart wytrawnych. Zamówienie ciast/tart jest możliwe maksymalnie na tydzień przed przyjęciem. Jeśli na urodziny zostaną zamówione ciasta, tarty, a przyjęcie zostanie odwołane/przełożone na 4 dni lub mniej przed terminem przyjęcia – zamówione ciasta, tarty trzeba odebrać i opłacić.

Jeśli Organizatorzy chcą dodatkowo udekorować część urodzinową Bawialni, chcą wnieść elementy innych atrakcji, musi to zostać uzgodnione z Obsługą Bawialni. W innym wypadku nie ma możliwości powyższych.

Animacje dostosowujemy do wieku dziecka. Nie mamy stałego pakietu animacji. Przy rezerwacji ustalamy szczegóły przebiegu animacji, a przeprowadza je doświadczony animator. Animacje trwają godzinę. Jeśli będzie zamówiona opcja z animacjami i malowaniem twarzy to najpierw w pierwszej godzinie odbywają się animacje, a w kolejnej malowanie twarzy. Za animacje i malowanie twarzy rozliczamy się za wszystkich gości urodzinowych.
Animacje i malowanie buź można zamówić najpóźniej 10 dni przed urodzinami (lub w dniu rezerwacji przyjęcia, jeśli do jego terminu jest mniej niż 10 dni – jednakże w takim wypadku nie gwarantujemy obecności animatora lub malowania. Oczywiście będziemy starali się, żeby spełnić Państwa prośbę). Nie wyrażamy zgodny na wprowadzenie animatora z zewnątrz ani na malowanie dzieci we własnym zakresie.

Organizatorów oraz gości prosimy o przyjście nie wcześniej niż 10 minut przed planowanym rozpoczęciem przyjęcia. W sytuacji wcześniejszego wejścia do Bawialni zostaną doliczone bilety wstępu.

W przypadku wybrania opcji zamknięcia naszej Bawialni na wyłączność, zamknięcie obowiązuje na 2 godziny imprezy urodzinowej. Jest to dodatkowy koszt, w który nie są wliczone – bilety urodzinowe, poczęstunek dla dzieci, poczęstunek dla rodziców, otwarty rachunek w kawiarni, dodatkowe atrakcje dla dzieci (animacje, malowanie buź).
Jeśli organizatorzy zgłaszają 20 dzieci lub więcej – sala będzie zamknięta na wyłączność bez dodatkowych kosztów. Jeśli zostanie zgłoszona 20 dzieci lub więcej, a zjawi się mniej, będzie doliczana opłata w wysokości:
– na przyjęciu zjawia się 14 dzieci lub mniej – opłata 500 zł (poniedziałek-czwartek) lub 700 zł (piątek-niedziela)
– na przyjęciu zjawia się 15-17 dzieci – opłata 200 zł (poniedziałek-czwartek) lub 300 zł (piątek-niedziela)
– na przyjęciu zjawia się 18-19 dzieci – nie ma dodatkowej opłaty.

Jeśli po zakończeniu regularnego czasu przyjęcia, jubilat/tka i goście zostaną dłużej niż 15 min, do rachunku zostaną doliczone bilety wstępu do bawialni. 

Do Bawialni wchodzimy w skarpetkach – dotyczy to zarówno dzieci, jak i dorosłych.

W Bawialni obowiązuje absolutny zakaz wnoszenia zabawek na konstrukcję, a nie przestrzeganie zakazu wiążę się z wyproszeniem z Bawialni.

Na przyjęciu mogą być robione zdjęcia, które będą wykorzystywana na stronie Bawialni „Hultajka”, na facebooku, instagramie. W razie nie wyrażenia zgody, prosimy o zgłoszenie takie informacji do Obsługi Bawialni.