Zapraszamy dorosłych i dzieci od 3 roku życia na
Zajęcia taneczno-ruchowo-somatyczne
Poniedziałek 3.10.22, godz. 18.00 – 18.45
Koszt 40 PLN za parę dorosły oraz dziecko

Czy czujesz, że mając małe dziecko nie masz czasu na jakiekolwiek zajęcia dla siebie?

A co jakbyście Ty i Twoje dziecko mogli wziąć udział w zajęciach, w których jesteście uczestnikami w takim samym stopniu i obydwoje dobrze się bawicie?

Jeśli brzmi to zachęcająco, to zapraszam Cię na międzypokoleniowe zajęcia taneczno-ruchowe, podczas których:

  • będziemy bawić się ruchem i ekspresją,
  • pozwolimy ciału na przyjemny i naturalny ruch,
  • rozluźnimy się przez taniec.

Nazywam się Agnieszka Gwadera. Jestem instruktorką rekreacji ruchowej w specjalności taniec, posiadam certyfikat Polskiej Akademii Kultury i Sportu. Zrealizowałam kurs z podstaw psychoterapii tańcem i ruchem organizowany przez Instytut DMT. Od lat poruszam się w nurtach tańca współczesnego, a obecnie bardzo interesuję się improwizacją, Body-Mind Centering® i psychoterapią Tańcem i Ruchem (Dance Movement Therapy, DMT). Poszerzam moją wiedzę z tego zakresu, uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i festiwalach.

Na co dzień prowadzę moje autorskie zajęcia Connected Dance bazujące na tańcu współczesnym, ale wykorzystujące też inne narzędzia, m.in. somatykę, improwizację, anatomię przez doświadczenie. Na zajęciach skupiam się na doświadczeniu człowieka na różnych poziomach kontaktu – z samym sobą, z drugim człowiekiem, ze wszystkim, co go otacza.

Taniec to moja największa pasja, źródło radości i wolności. Wierzę, że wystarczy wyjść z zadaniowości i wejść w stan ciekawości i zabawy, żeby zaczęły się dziać niesamowite rzeczy 🙂

zapisz się przez formularz