REGULAMIN PRZYJĘĆ URODZINOWYCH W BAWIALNI HULTAJKA

Przyjęcia urodzinowe organizujemy w weekendy w godzinach 11-13, 14-16, 17-19 oraz w tygodniu 17-19. Impreza trwa dwie godziny – to optymalny czas, aby mali goście się wybawili.

Udostępniamy przestrzeń dla dzieci ze stołami i krzesełkami, a rodzice będą mieć miejsce by usiąść, napić się kawy i zjeść pyszne ciasto.

Oferujemy elastyczne zestawy urodzinowe. Rodzice wybierają za pomocą przygotowanej przez nas ankiety, co ma się znaleźć na urodzinach ich dziecka. Każdy rodzic dobierze atrakcje, dopasowane do preferencji swojego dziecka. Minimalna liczba gości to 8 – możemy zorganizować przyjęcie na mniejszą liczbę dzieci, ale wtedy liczymy liczbę minimalną – 8.

Podczas rezerwacji przyjęcia urodzinowego, prosimy o wpłacenie zadatku w wysokości opłaty za 2 gości urodzinowych.

Prosimy o podanie potwierdzonej liczby gości na dzień przed imprezą. Rozliczamy się po przyjęciu, na podstawie podanej przez rodziców – organizatorów dzień wcześniej liczby gości. Jeśli gości przyjdzie więcej, dodatkowe osoby będą doliczone wg. cennika. Jeśli gości przyjdzie mniej, przy rozliczeniu obowiązuje podana przez rodziców – organizatorów dzień wcześniej liczba. Jubilata wliczamy do liczby dzieci.

Jubilat otrzyma od Nas prezent (wejściówkę na salę).

Istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia dla więcej niż jednego jubilata. Dopłata za drugiego i każdego kolejnego jubilata – 50zł. Dopłata naliczana jest dodatkowo, niezależnie od opłaty za liczbę gości (np. na przyjęciu mamy 10 dzieci x cena pakietu + 50zł).

Menu urodzinowe dobieramy starannie zgodnie z gustami małych gości. Wybrany przez rodziców – organizatorów zestaw poczęstunku będzie zawierać:
● standardowy – kilka rodzajów chrupek smakowych, popcorn, paluchy kukurydziane, paluszki, żelki, kilka rodzajów ciastek, cukierki;
● “coś pośrodku” – popcorn, paluchy kukurydziane, paluszki, krakersy “Safari”, kilka rodzajów ciastek, cukierki, mus owocowy (dla każdego dziecka po 1 sztuce);
● turbozdrowe – paluchy kukurydziane, krakersy “Safari”, wafle kukurydziane, bio-herbatniki, daktylowe batony, sezonowe owoce, mus owocowy (dla każdego dziecka po 1 sztuce). Ten zestaw możemy dostosować pod alergie dzieci.

Napoje (woda i sok jabłkowy) donosimy bez ograniczeń w trakcie trwania przyjęcia.

Tort zapewnia rodzic – organizator, my zapewniamy akcesoria, jak świeczki, race oraz uroczyście podajemy tort dla dzieci i rodziców, opiekunów dzieci.

W przypadku, gdy rodzic – organizator zdecyduje się przynieść własny poczęstunek dla rodziców i opiekunów gości, prosimy, aby ciasto było pokrojone i gotowe do podania. Cena za wniesienie – do uzgodnienia. Będzie zależeć od ilości produktów i czasu do ich przygotowania do podania.

Prosimy nie przynosić swoich napojów. Napoje zimne dla rodziców i opiekunów można dokupić u nas w kawiarni.

Jeżeli organizatorzy chcą poczęstować swoich dorosłych gości napojami, ciastami– jest możliwość otworzenia rachunku w kawiarni. Jest możliwość zamówienia u nas ciast i tart wytrwanych.

Animacje dostosowujemy do wieku i zainteresowań dziecka. Przy rezerwacji ustalamy szczegóły przebiegu animacji, a przeprowadza je doświadczony animator. Animacje trwają godzinę. Jeśli będzie zamówiona opcja z animacjami i malowaniem twarzy to najpierw w pierwszej godzinie odbywają się animację, a w kolejnej malowanie twarzy. Za animacje i malowanie twarzy rozliczamy się za wszystkich gości urodzinowych.

Organizatorów oraz gości prosimy o przyjście nie wcześniej niż 10 minut przed planowanym rozpoczęciem przyjęcia. W sytuacji wcześniejszego wejścia do Bawialni zostaną doliczone bilety wstępu.

W przypadku wybrania opcji zamknięcia naszej Bawialni na wyłączność, zamknięcie obowiązuje na 2 godziny imprezy urodzinowej.

Jeśli po zakończeniu regularnego czasu przyjęcia, jubilat/tka i goście zostaną dłużej niż 15 min, do rachunku zostaną doliczone bilety wstępu do bawialni.

Do Bawialni wchodzimy w skarpetkach – dotyczy to zarówno dzieci, jak i dorosłych.

W Bawialni obowiązuje absolutny zakaz wnoszenia zabawek na konstrukcję, a nie przestrzeganie zakazu wiążę się z wyproszeniem z Bawialni.

Wpłacenie zadatku jest akceptacją regulaminu Bawialni oraz regulaminu przyjęcia urodzinowego.